KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13566318
nr 1356 6318
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Akvarell, Plöjning. Signerad, daterad 1903. Motivet: 17x23 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:21:45
26/10 19:41:14
300 kr
26/10 20:16:45
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund